FOTOGRAF :)

Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły zaplanowała dla Naszych dzieci sesję fotoraficzną :)

Serdecznie zapraszamy :) :)

Zdjęcia odbędą się w następujących terminach:

24.05 (poniedziałek) - zdjęcia na terenie przedszkola dla wszystkich grup przedszkolnych oraz dla "0"

31.05 (poniedziałek) - zdjęcia na terenie szkoły dla klas 1 - 8.

Otrzymacie Państwo od wychowawców karteczki, prosimy o wpisanie na nich rodzaju zdjęć, które chcielibyście wykonać swoim pociechom.

WAŻNE:

Po około 2 tygodniach od sesji fotograficznej, trafią do Pańswta zamówione zdjęcia i foto-upominki. Każda klasa otrzyma kopertę z opisanymi na niej fotografiami - wykonanymi na podstawie karteczek zebranych przez wychowawców. W sytuacji, gdy uczeń nie zdecyduje się na zakup określonego zdjęcia, prosimy o jego oddanie w kopercie zamówieniowej. W przeciwnym wypadku, brakujące fotografie zostaną doliczone do rachunku.

Pozdrawiam,

Sylwia Rakoczy