MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Podobnie było z naszymi przedszkolakami, które widząc śnieg za oknem z niecierpliwością wyglądały  Mikołaja.

4 grudnia 2020 r. o godz.10 do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Wędrzynie, z workiem pełnym prezentów  przybył  razem ze Śnieżynkami Święty Mikołaj. Długo oczekiwany Gość z Laponii, wywołał zachwyt swoją obecnością. Dzieci były bardzo szczęśliwe i podekscytowane. Podczas spotkania, każda grupa przedszkolaków zaśpiewała dla niego świąteczną piosenkę. Na zakończenie,  Mikołaj  obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Odbierając podarki, przedszkolaki mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzień ten był niezwykle radosny i pełen wrażeń dla wszystkich milusińskich. Wizyta wyjątkowego gościa, wprowadziła wszystkich w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał. Czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

N.Kowalczyk