Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie


 • Kontakt

  Sekretariat czynny

  poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

  szkoła tel. (95) 755 91 20   

  przedszkole tel  (95) 717 65 49

  E - mail: spwedrzyn@go2.pl


 • Kalendarium

  Piątek, 2023-09-29

  Imieniny: Michaliny, Michała


 • Statystyki

  • Odwiedziny: 1290781
  • Do końca roku: 93 dni
  • Do wakacji: 266 dni

DNI ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU

      Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym z życiu trzylatka. Jak co roku, tuz przed oficjalnym rozpoczęciem nauki w szkołach, w Oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. żołnierza Polskiego w Wędrzynie w dniach 24-26 sierpnia 2020 r. zorganizowano dni adaptacyjne dla dzieci i rodziców. Celem tych zajęć była pomoc w przezwyciężeniu stresu i obaw zwiazanych z pobytem w przedszkolu, który zarówno dla maluchów, jak i ich rodziców, jest ważnym wydarzeniem.

    Dzieci które, po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola,poznały swoich wychowawców oraz miejsce , gdzie bedą wkrótce spędzać czas na nauce i zabawie.Podczas zabaw integracyjnych w grupie maluchy miały mozliwość poznać swoje nowe koleżanki i kolegów, a takze wykonać wspólnie pierwsze prace plastyczne w przedszkolu.

    Ostatniego dnia uczestnictwo w zajęciach integracyjnych, zostało nagrodzone specjalnie przygotowanymi na tę okazję pamiątkowymi medalami.

     Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy spokoju ducha, w tym trudnym dla wszystkich okresie zmian organizacyjnych oraz dużo sukcesów i radości, związanej z rozpoczęciem nowego etapu edukacji w naszym przedszkolu.

                                                                                                                                                                                                                          Agnieszka Faber