• Odwiedziny: 1491945

Przedszkolaki z Wędrzyna gościły Mikołaja

Dzeń, dzeń, dzeń!  Zabrzmiały dzwoneczki w oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie i oznajmiły dzieciom, że przyjechał długo wyczekiwany Mikołaj. Kiedy tylko charakterystyczna postać Mikołaja pojawiła się w drzwiach wraz ze Śnieżynkami, na twarzach przedszkolaków zagościł radosny uśmiech. Były piosenki przygotowane na tę okazję przez dzieci, prezenty i wspólna zabawa. Mikołaj zaskoczył wszystkich grą na gitarze, przy akompaniamencie krórej dzieci zaśpiewały kolędę „Świeć gwiazdeczko”. Miło spędzony czas uświetniły zdjęcia, do których wyjątkowy gość pozował z uśmiechem, biorąc każdego obdarowanego przedszkolaka na kolana. Na koniec dzieci zaprosiły Mikołaja na przyszły rok i wręczyły mu słodki upominek.

A. Babirowska