• Odwiedziny: 1501974

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

,,Pasowanie na Przedszkolaka" to był szczególny dzień dla dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie. Bohaterami tego wydarzenia były przede wszystkim dzieci z grupy młodszej, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Podczas uroczystości przedszkolaki zaprezentowały nie tylko swój dorobek artystyczny, ale wykazały się odwagą występując przed publicznością. Egzamin na przedszkolaka zdały śpiewająco. Kulminacyjnym momentem całej uroczystości było ślubowanie i uroczyste pasowanie dzieci „zaczarowanym ołówkiem” przez panią dyrektor Edytę Jakóbczak. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia wszyscy nowo przyjęci do grona przedszkolaków otrzymali dyplomy i upominki.

Anna Babirowska