XXIII Międzynarodowy Zjazd Cyklistów w Sulęcinie

Dnia 16 września 2017r.

uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie wzięli udział w Międzynarodowym Zjeździe Cyklistów, który odbył się jak co roku w Sulęcinie. Uroczyste rozpoczęcie Zjazdu Cyklistów odbyło się o godzinie 10:00 na Placu Czarnieckiego. W promieniach jesiennego słonka, grupa około 70 uczniów wraz z nauczycielami i rodzicami wyruszyła wyznaczoną trasą. Najmłodsi cykliści, dzielnie dotrzymywali kroku starszym kolegom, którzy jechali już kolejny raz.

Zgodnie z planem cała grupa dotarła na metę, która znajdowała się na Uroczysku Lubiewsko, gdzie odbył się piknik turystyczno-rekreacyjny. Chętni uczniowie wzięli udział w zorganizowanych zabawach i konkursach.  Spędzanie wolnego czasu na powietrzu, w ruchu to najlepsza forma wypoczynku oraz rekreacji. Zachęcamy do udziału w następnym roku! Bardzo dziękujemy tatom, którzy pomogli w opiece i zabiezpieczniu trasy przejazdu.

R.M. i K.K