INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/18 W PRZEDSZKOLU przy SP w WĘDRZYNIE

Dwa miesiące wakacji minęły. 1 września dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im Żołnierza Polskiego w Wędrzynie wraz z rodzicami raźnym krokiem przybyły do przedszkola, aby rozpocząć kolejny etap w swoim życiu. Niektórzy przyszli tu po raz pierwszy, inni już po raz kolejny przekraczają próg naszej placówki.

Uroczystego powitania dokonała pani Dyrektor Edyta Jakóbczak, która skierowała wiele ciepłych słów do wszystkich dzieci i ich rodziców. Przedstawiła również grono pedagogiczne i pozostałych pracowników, którzy będą sprawowali opiekę nad wychowankami. Nie zabrakło także zaproszonych gości wśród nich zastępca burmistrza Sulęcina Iwona Walczak, radna Rady Miejskiej Anna Wyczachowska i Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Ryszard Nowicki, którzy symbolicznym przecięciem wstęgi otworzyli drzwi do naszego przedszkola.

Wszystkim przedszkolakom w nowym roku szkolnym życzymy radosnych chwil i dużo uśmiechu na ten nowy etap edukacji.

Anna Babirowska