Rajd Nordic Walking

1 października 2016r. na placu przy Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie odbył się VII Polsko-niemiecki Rajd Nordic Walking. W  imprezie tej, jak co roku wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie.

Wymarsz na trasy rajdu poprzedziła „lekcja treningowa” zorganizowana przez instruktorów tej dyscypliny rekreacyjnej, która promuje zdrowy styl życia poprzez ruch. Ważne jest to , że można go uprawiać bez względu na wiek, kondycję i wagę. Organizatorzy zadbali również o szereg gier i zabaw oraz ciepłe posiłki i napoje dla uczestników. Punktem kulminacyjnym rajdu było losowanie cennych nagród, wśród nich roweru górskiego. Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie tak wspaniałej imprezy sportowej.

Na pewno spotkamy się tu za rok...

Krzysztof Kosior