• Do końca roku: 255 dni
    • Do wakacji: 62 dni

V Beeskower Altstadtlauf, czyli 5 Bieg po Starym Mieście Beeskow (Niemcy)

Dnia 5 czerwaca 2016

w gorącą niedzielę odbył się w Beeskow (Niemcy) 5 Bieg ulicami Starego Miasta. Wzieło w nich udział ok 300 uczestników, w tym uczniowie z naszej szkoły, szkoły z Trzemeszna, sulęcińskiej podstawówki oraz gimnazju  z Sulęcina. Po przyjeździe do Beeskow około godz. 9:00, zostały nam wydane numery startowe, koszulki specjalnie wykonane na te zawody oraz prowiant. Bieg rozpoczął się punktualnie o godzinie 10:00, wszyscy zawodnicy do 16 roku mieli do pokonania dystans 2,5 km. Najszybsi uporali się w niecałe 10minut, a innym zajęło to troszkę więcej czasu. Każdy otrzymał medal ukończenia biegu oraz dyplom, na którym znajdował się czas oraz miejsce, które zajął w swojej kategorii.  Po biegu czekały na nas lody, zwiedzanie miasta oraz obiad. O godzine 13:30 nadszedł czas odjazdu i powrót do Polski.

W zawodach udział wzieli: Kacper Pieloch, Michał Gradel, Paulina Kaszuba, Oliwia Łęcka, Karolina Jakóbczak, Paulina Zagrodnik i Natalia Skrzypińska