Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Czerwony Kapturek w szkolnym radiowęźle

27 lutego 2013 dziewczynki z klasy pierwszej SP im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie zaprezentowały swoim kolegom i nauczycielom powszechnie znaną bajkę Ch. Perrault’a-„Czerwony  Kapturek”. Pod kierunkiem wychowawczyni P. B. Grzegorek pierwszaki przygotowały słuchowisko radiowe, w którym w ekspresyjny, bardzo humorystyczny sposób zaprezentowały popularnych, bajkowych bohaterów .Audycja bardzo spodobała się słuchaczom zgromadzonym w szkolnym holu, nagrodzili „bohaterki przedstawienia” gromkimi brawami. Celem audycji było propagowanie czytania książek jako przyjemnej formy rozwoju osobistego i pożytecznego sposobu spędzania czasu wolnego.

B. Grzegorek