• Do wakacji: 57 dni

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Sportowego

Opiekun: Krzysztof Kosior

za I semestr w roku szkolnym 2011/2012.

Zajęcia prowadzone były raz w tygodniu (wtorki godz.15.15-16.30). Zapisanych jest 15 uczniów. Frekwencja na zajęciach była zróżnicowana ze względu na kontuzje, choroby i inne obowiązki. Mimo tego grupa w miarę możliwości realizowała zaplanowany materiał szkoleniowy. Uzyskany poziom był miernikiem do wyznaczania osób reprezentujących naszą szkołę na zawodach sportowych.
   Do największych osiągnięć zaliczamy:
    II miejsce Ewelina Kaszuba
    IV miejsce Emilia Kisiel
    V miejsce Piotr Nitka
    X miejsce Mateusz Ozimiński
na Powiatowych Biegach Przełajowych i zakwalifikowanie się na etap wojewódzki, w którym Ewelina Kaszuba zajęła III miejsce (brązowy medal), Piotr Nitka XXI miejsce i Emilia Kisiel XXVI miejsce.
   Nasi uczniowie brali również udział w Biegach w Świebodzinie, pod pomnikiem Chrystusa Króla ph. „Świebodzińska Dwunastka” i zajęli następujące miejsca:
    I miejsce Julia Król – 400m;
    IV miejsce Emilia Kisiel – 800m;
    VIII miejsce Rafał Paszkowski – 800m;
    VII miejsce Patryk Krzeszowski – 800m.
   W drugiej połowie września 2011r. rozpoczęły się eliminacje Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Zespół dziewcząt z naszej szkoły przechodząc etapy: gminny, powiatowy i rejonowy awansował do turnieju wojewódzkiego, zajmując w nim V miejsce.
   W grudniu 2011r. w Halowych Mistrzostwach Sulęcina w Lekkiej Atletyce nasza szkoła była reprezentowana przez 22 osoby, które w swoich kategoriach wywalczyły większość miejsc na podium i w generalnej punktacji uplasował się na I miejscu.
   Ponadto nasza szkoła osiąga wysokie wyniki w tenisie stołowym, ważniejsze
z nich to:
    I miejsce Ewelina Kaszuba:
    V miejsce Paulina Kaszuba
w Andro Kids Open 2011 Dusseldorf.
    Ewelina Kaszuba XIV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym w Gdańsku;
    Ewelina Kaszuba III miejsce w Ogólnopolskim Finale UKS w Radomiu.