• Odwiedziny: 1502040

Już są!

I już mamy wakacje. Wyczekane i zasłużone. Uczniowie SP Wędrzyn ciężko pracowali w roku szkolnym 2010/2011. Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego wyróżniliśmy wielu z nich za wspaniałe wyniki w nauce, sporcie, za działalność w SU, PCK… Najlepszym Absolwentem tego roku został Kamil Pac, uczeń klasy VIB, Sportowcem Roku uczeń klasy VIB Daniel Raźnik, a Prymusem - uczennica klasy IVA Ewelina Kaszuba, której nikt nie doścignął w ilości szóstek na świadectwie! Z kolei uczniowie klasy „0” w nagrodę za ukończenie swojego pierwszego etapu edukacyjnego otrzymali słodkie upominki, które wręczył im przezabawny Kangur - przedstawiciel firmy SKOK.

Nie tylko uczniowie zostali nagrodzeni. Zaszczytny tytuł Przyjaciela Szkoły w roku szkolnym 2010/2011 za swoje zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły otrzymał pan Krzysztof Szczechowiak. Pani dyrektor Edyta Jakóbczak i pani wicedyrektor Anna Kapała wyróżniły również rodziców naszych uczniów za ich bezinteresowność i chęć niesienia pomocy szkole.

Oby przyszły rok szkolny obfitował w podobne sukcesy i osiągnięcia zarówno dzieci, ich rodziców i nauczycieli.

Udanych wakacji!