Żegnaj trzecia klaso!

Chwilami pojawiała się łezka w oku...

,,Szkoło, wiedzy oceanie!

Wieczna mądrość z ciebie płynie.

Choć już lat minęło wiele,

Twoja moc nigdy nie zginie.”

17 czerwca o godzinie 17.00, odbyła się uroczystość zakończenia pierwszego etapu edukacji. W amfiteatrze szkolnym, przy pięknej dekoracji, trzecioklasiści zaprezentowali się rodzicom i zaproszonym gościom. Każdy recytował, śpiewał i tańczył. Panowała miła i serdeczna atmosfera, która dodawała otuchy bardziej stremowanym artystom. Za trud włożony w  wychowanie i nauczanie,  uczniowie pięknie podziękowali swoim wychowawczyniom oraz rodzicom. Pojawiła się łezka wzruszenia … Po zakończeniu części artystycznej rodzice zaprosili wszystkich na słodko – owocowy poczęstunek, zorganizowany w ,,zielonej klasie”. Każdy delektował się wspaniałymi smakami ciast upieczonych przez mamy. I tak, jak to zwykle bywa wszystko co miłe i dobre, szybko się kończy. Trzecioklasistom życzymy wesołych wakacji i sukcesów w czwartej klasie!

Beata Imańska