Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Wycieczka na przejście dla pieszych

Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dlatego dzieci z oddziału 4 latków z przedszkola przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie udały się z nauczycielem na przejście z sygnalizacją i znakami drogowymi. Wszystkie znaki zostały omówione, a co najważniejsze to to, że dzieci znają ich zastosowanie. Po wzorcowym przejściu dla pieszych, udaliśmy się na plac szkolny gdzie dzieci miały czas na zabawę. Następnie na zaproszenie wieloletniego Przyjaciela szkoły Kierownik Klubu Wojskowego w Wędrzynie udaliśmy się na niespodzianki z okazji Dnia Przedszkolaka. Były dmuchańce, kolorowanki, słodkie co nieco.... Plakietka na pamiątkę i moc cudownych przeżyć. Podziękowania dla Pani Ani Wyczachowskiej.

E.J.