• Odwiedziny: 1491955

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE- eliminacje powiatowe

03 października 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego
w Wędrzynie startowali w Drużynowych Powiatowych Biegach Przełajowych w Sulęcinie.

Reprezentacje naszej szkoły zajęły następujące miejsca w swoich kategoriach wiekowych - dziewczęta młodsze IV miejsce – (Kinga Manowska, Magdalena Kowalczyk, Zuzanna Nobik, Michalina Komorowska, Laura Grzebiela, Zofia Stańczyk, Joanna Kaźmierczak, Wiktoria Kędzierska), dziewczęta starsze III miejsce (Nicola Sosik, Amelia Kwiecień, Izabela Manowska, Gryglak Ewa, Buszta Roksana, Blanka Nowakowska, Julia Kopczyńska, Sonia Dymianowska i Liliana Kłosińska), drużyny chłopców uplasowały się również na III. miejscach (grupa młodsza - Kacper Czyżowicz, Jakub Lenard, Marek Betiuk, Filip Baliński, Bartosz Maśluk, Sebastian Kruk , Tomasz Parszewski, Igor Nobik i Igor Starybrat, grupa starsza – Wiktor Cichy, Wiktor Glinczewski, Adrian Piętka, Oskar Beben, Michał Burdzy, Kacper Łysiak, Szymon Bęben, Marcel Lewandowski i Miłosz Kolasa).

K. Kosior