Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

XXII edycja ,,Zachowaj trzeźwy umysł"

Podsumowanie kampanii ...

W sali konferencyjnej Domu Joannitów w Sulęcinie 27 kwietnia z udziałem burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta i sekretarza urzędu miejskiego Iwony Kaszuby, odbyło się podsumowanie XXII edycji Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj trzeźwy umysł 2022”. Kampania była realizowana w okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2022 roku we wszystkich szkołach podstawowych Gminy Sulęcin i w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie.

W ramach kampanii uczniowie uczestniczyli w dwóch indywidualnych konkursach. W konkursie literacko – plastycznym pn. „Nie czas na nudę” i w konkursie logicznym „Zagraj w skoczka”. Na konkurs trafiło 58 prac. Poniżej prezentujemy dyrektorów i nauczycieli, którzy otrzymali certyfikaty konkursu oraz nagrodzonych uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II z Sulęcina. Dyrektor szkoły Izabela Hutyra, koordynator szkolny Katarzyna Kasprzak, nauczyciele Joanna Jung, Maria Howil i uczniowie: Aleksandra Stempińska, Nela Jaśnikowska i Łukasz Małek. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina. Dyrektor szkoły Sławomir Słonik, koordynator szkolny Wioletta Makowska, nauczyciele Violetta Kobylnik, Marina Wróżbit, Marek Lipski i uczniowie: Hanna Świętochowska, Zygmunt Śmigielski-Tomala, Fabian Kupisz i Zofia Walendziak. Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków z Trzemeszna Lubuskiego. Dyrektor szkoły Teresa Mazur, koordynator szkolny Ewa Pawłowska i uczniowie: Karolina Kozłowska i Filip Kula. Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego z Wędrzyna. Dyrektor szkoły Rafał Mueller, koordynator szkolny Agnieszka Łukaszkiewicz, nauczyciele Beata Imańska, Jolanta Jeremicz i uczniowie: Filip Jakubowski, Szymon Marciniak i Dobrawa Szyfer.
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy z Sulęcina. Dyrektor szkoły Danuta Werner, koordynator szkolny Monika Stegeman i uczniowie: Piotr Chruślak, Michał Sobolewski i Estera Deka. Z ramienia Ośrodka Pomocy Społecznej z Sulęcina konkursowi przewodniczył dyrektor OPS Andrzej Żelechowski, a koordynatorem gminnym konkursu była Aldona Żuk.

Źródło: Sulęcin24