Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Sukces Julii Kukulskiej

GRATULACJE!!!

Dnia 17 listopada 2022r. została ogłoszona X edycja konkursu na kartkę bożonarodzeniową Wojewody Lubuskiego. Do konkursu m.in. zgłosiła się Julia Kukulska, drugoklasistka ze Szkoły Podstawowej w Wędrzynie i odniosła wielki sukces zajmując I miejsce w kategorii dzieci z klas 1 - 3 szkół podstawowych. Wyjątkowym wyróżnieniem dla Julii okazał się fakt, że jej kartka stała się w tym roku oficjalną kartką bożonarodzeniową Wojewody Lubuskiego w 2022 roku, Pana Władysława Dajczaka.

Julia otrzymała kartki swojego autorstwa, już wydrukowane i z życzeniami Pana Wojewody, a jedną z nich ofiarowała Panu dyrektorowi Rafałowi Muellerowi na pamiątkę.

Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów!

B. I.

Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę bożonarodzeniową

Znamy laureatów X edycji konkursu na kartkę świąteczną Wojewody Lubuskiego

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową cieszył się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem. Do Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego wpłynęło ponad 1500 przepięknych kartek świątecznych, które wprowadziły jurorów konkursu w wyjątkowy bożonarodzeniowy nastrój. Wybór był bardzo trudny, bo wszystkie prace zachwycały pomysłowością i stylem wykonania. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach: przedszkola oraz klasy 1-3 szkół podstawowych. Dodatkowo po dwa wyróżnienia przyznali Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa oraz Dyrektor Generalny Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego Roman Sondej.

LAUREACI KONKURSU

Kategoria - dzieci przedszkolne:
I miejsce – Dominika Karpińska, lat 6, Przedszkole w Lubiszynie, Oddział w Baczynie
II miejsce – Martyna Ziętek, lat 5, Przedszkole Miejskie nr 32 w Gorzowie Wielkopolskim
III miejsce – Matylda Misa, lat 5, Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Gęstowicach

Kategoria - dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej:
I miejsce – Julia Kukulska, lat 8, Szkoła Podstawowa w Wędrzynie
II miejsce – Michał Modzelewski, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze
III miejsce – Antoni Haszczyc, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Krajeńskich

Wyróżnienie Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczak otrzymali: Antoni Poniedziałek, lat 8 z SP nr 1 w Strzelcach Krajeńskich oraz Weronika Zwolińska, lat 6 z MP nr 34 „Rozśpiewane Przedszkole” w Zielonej Górze.
Lubuski Kurator Oświaty pani Ewa Rawa wyróżniła prace wykonane przez: Gabrysię Mruk, lat 8, z SP nr 1 w Szprotawie oraz Zuzannę Paprocką, lat 5 z PM nr 32 w Gorzowie Wielkopolskim.
Dyrektor Generalny LUW wyróżnił: Michalinę Niszczot, 9 lat z SP w Bobrówku oraz Aleksa Sztukowskiego , lat 6 z grupy OA GZS w Dobiegniewie.

Oficjalną kartką bożonarodzeniową Wojewody Lubuskiego w 2022roku została praca Julii Kukulskiej z SP w Wędrzynie.

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie pięknych świątecznych prac!

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim