Sekretariat czynny

Imieniny: Dionizji, Leontyny

• Statystyki

Herbatka dla Seniora

Już po raz drugi dzieci ze szkoły i oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Wędrzynie wraz z rodzicami wzięli udział w akcji charytatywnej „Herbatka dla Seniora”, z okazji przypadającego na 14 listopada Ogólnopolskiego Dnia Seniora. W ramach inicjatywy przez cały miesiąc zbierane były herbaty, ciastka, kubki oraz filiżanki, które zostały przekazane Seniorom z Klubu Wojskowego w Wędrzynie. To wyjątkowy dzień i dobry moment na przemyślenia dotyczącego tego, jak wiele zawdzięczamy osobom w podeszłym wieku. Życzyliśmy wielu lat w zdrowiu, spokoju i radości, ażeby mogli spełniać swoje marzenia i realizować pasje. Niech każdy ich dzień wypełnia ludzka życzliwość, wdzięczność i pomoc, a optymizm niech ich nigdy nie opuszcza. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do umilenia Seniorom tego dnia. Zostaliśmy mile powitani, ugoszczeni, a radość oraz łzy wzruszenia w ich oczach, było dla nas największym podziękowaniem. Inicjatywa, jaka zrodziła się w szkole i oddziałach przedszkolnych przy szkole ma na celu integrację międzypokoleniową oraz podziękowanie osobom starszym za ich wkład w rozwój młodego pokolenia.

M. Krystman, M. Sławiak