Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Zjazd Cyklistów 2022

Dnia 17 września 2022 w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie odbył się po raz kolejny „Międzynarodowy Zjazd Cyklistów” - czyli uroczystość dla miłośników dwóch kółek, niezależnie od wieku i przygotowania. O godzinie 10:00 dzieci wraz z rodzicami, nauczycielami  i pracownikami przedszkola zgromadziły się na placu przedszkolnym. Po powitaniu  uczestników i oficjalnym otwarciu przez Panią Annę Babirowską wyruszyły wyznaczoną trasą. W tym roku trasa była nieco dłuższa, dzięki temu dzieci mogły sprawdzić swoją wytrzymałość i umiejętności jazdy po trudniejszym terenie. Po przejechaniu wyznaczonej trasy uczestnicy ponownie zgromadzili się na placu przedszkolnym, aby dalej świętować ten wyjątkowy dzień przy muzyce i pieczonych kiełbaskach. Wszyscy dobrze się bawili i na pewno miło będą wspominać ten wspólnie spędzony czas.

B.Sembratowicz