Sekretariat czynny

Środa, 2022-09-28

Imieniny: Libuszy, Wacławy

• Statystyki

#Laboratoria Przyszłości - czas START!

Dzisiaj konstrukcje...

... jutro gotowanie i pieczenie!

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań, to główny cel przedsięwzięcia.
W ramach Laboratoriów Przyszłości uczniowie uczyć się będą poprzez eksperymentowanie i zdobywanie umiejętności praktycznych, będą budować kompetencje przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).W Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie właśnie ruszamy pełną parą. Dzisiaj konstrukcje, jutro gotowanie i pieczenie.  #Laboratoria Przyszłości - czas start!!!

B.Sz.