Sekretariat czynny

Środa, 2022-09-28

Imieniny: Libuszy, Wacławy

• Statystyki

Wspomnienia z wakacji ...

:) :) :) :) :)

Minęły długo wyczekiwane wakacje. Uczniowie z klasy drugiej z SP w Wędrzynie wrócili w pełni sił i energii do nauki. Podczas zajęć dzieci prezentowały pamiątki z wakacji i opowiadały o miejscach, w których były, o tym co było najciekawsze, co ich szczególnie zainteresowało, rozśmieszyło, o wydarzeniach dziwnych, zaskakujących, a nawet strasznych … Całość prezentacji dopełniało wskazanie na mapie Polski miejsca, które odwiedziły. Tablica, w trakcie lekcji, z opowieści na opowieść wypełniała się pamiątkowymi magnesami, pocztówkami, zdjęciami, mapkami, a regał klasowy uginał się od skarbów i przywiezionych pamiątek. Wakacyjne podróże, to zdobywanie doświadczeń życiowych, wzbogacanie wiedzy, nawiązywanie nowych znajomości, a przede wszystkim cudowny czas spędzony w gronie najbliższych. Wychowawczyni klasy serdecznie podziękowała dzieciom za pocztówki, które otrzymywała w czasie wakacji, własnoręcznie wypisane i zaadresowane. Dzień wspomnień zapamiętamy na długo.

B.I.