Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Dzień Przedszkolaka w przedszkolu

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci- Dzień Przedszkolaka!

Od rana dzieciom dopisywały humory i nikt tego dnia nie płakał. Panie już od wczesnych godzin porannych postarały się o piękną dekorację. Muzyka od samego rana rozbrzmiewała w salach, a dzieci głośno śpiewały utwór pt: „ Życie przedszkolaka”, w ten sposób przygotowywały się do akcji: „Dzień Przedszkolaka to ważne święto – uczcijmy je razem tańcem i piosenką”, którego organizatorem było Przedszkole nr 2 w Gryfinie pod patronem miesięcznika Bliżej Przedszkola.

To ważne święto, rozpoczęło się wspólnym odśpiewaniem piosenki na placu przedszkolnym o godz. 10:00. Następnie wszystkie dzieci przyłączyły się do wspólnej zabawy przy muzyce. Nie zabrakło również grupowych zdjęć, dzieci otrzymały dyplomy pamiątkowe, medale, a na każdej sali po skończonym świętowaniu czekał na dzieci słodki poczęstunek, które przygotowały dla swoich dzieci Panie z poszczególnych grup. Z wizytą przybyli  dyrektor Rafał Mueller i wicedyrektor Anna Kapała, którzy  obdarowali wszystkie dzieci słodkościami.

To był naprawdę udany, wyjątkowy a w szczególności słodki dzień :) Dziękujemy :)

M.Świerc