Nowy rok szkolny 2021/2022 w SP Wędrzyn

WITAJ SZKOŁO!

Wspaniały czas odpoczynku  od zajęć przy komputerach  podczas pracy zdalnej dobiegł końca z dniem 1 IX. Jednak uczniowie Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie nie kryli z tego powodu radości. Przede wszystkim dlatego, że nowy rok szkolny podarował dzieciom towarzystwo innych dzieci, nowe szafki dla starszych uczniów, fantastyczne  pomoce i ulubionych nauczycieli. I choć nie jest łatwo, codzienna dezynfekcja, maseczki, obostrzenia, to mimo wszystko dobrze spotkać się ze znajomymi ze szkoły. Staramy się, aby było „jak dawniej” i zrobimy wszystko, żeby pozostać razem w murach szkoły. Szczególnie uczniowie klas pierwszych z entuzjazmem i ciekawością oglądali wszystko  co było dla nich do tej pory tajemnicą. Powodzenia w nowym roku szkolnym  dla wszystkich uczniów od pierwszaków do ósmoklasistów!

B.Sz.