Karnawał w klasach I - III

Na ten dzień dzieci czekały z utęsknieniem ...

Dzień 12 lutego 2021r. to spełnienie marzeń dla uczniów klas I – III z SP w Wędrzynie. Trwająca pandemia ogranicza realizowanie zaplanowanych na ten rok szkolny punktów z kalendarza. Jednak mimo wszystko, jak co roku w okresie karnawału odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Wszyscy zostali zobowiązani do przestrzegania procedur bezpieczeństwa. Dziewczynki ubrane w balowe suknie księżniczek, wróżek, czarownic i dam dworu, w doskonałych nastrojach tańczyły i śpiewały. Chłopcy wybrali stroje postaci z bajek, rycerzy, kowbojów, żołnierzy, policjantów i bohaterów filmowych. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. W każdej klasie dzieci mogły uczestniczyć w zabawach i konkursach. Wszystkim dopisywał dobry humor. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i słodkich poczęstunków.

B. I.