,,Razem na Święta" - akcja MEN w klasach I - III

Świąteczne zdjęcia dla wszystkich życzliwych ludzi ...

W tym roku Święta Bożego Narodzenia będą inne niż zwykle. Pandemia, która nie chce ustąpić, znacznie ograniczyła naszą codzienną aktywność. Niemniej jednak uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie ochoczo włączyli się w akcję ,,Razem na Święta” ogłoszoną przez MEN. Dzieci, przy współudziale  rodziców, rodzeństwa, dziadków i babć przygotowywały w domu pierniczki, wykonały piękne stroiki, kartki, udekorowały iglaste drzewka. Swoje twórcze działania upamiętniły świątecznymi zdjęciami, pełnymi radości i oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Każde zdjęcie niesie ze sobą serdeczne pozdrowienie i życzenia dla wszystkich życzliwych ludzi, którzy dbają nie tylko o siebie, ale też uczą jak dbać o innych. Bądźmy razem!

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2021 ROKU!

B.I.

Zapraszamy do galerii :)